Polski English Deutsch
logo Duomat
Okno Duomat
Wizytówka
 
duomat | Oferta | Nawiewniki  

Aereco

Najpopularniejszy ze wszystkich nawiewników higrosterowanych.Nawiewnik EMM może pracować w dwóch położeniach w zależności od przykręcenia podstawki, dostępny jest w 3 różnych kolorach. Estetyczna budowa i niezawodność działania sprawiły, że nawiewnik EMM stał się najpopularniejszym produktem AERECO. Wraz z okapem akustycznym zapewnia izolacyjność akustyczną na poziomie 38 dB.

Higrosterowany : zmiana przepływu uzależniona jest od wilgotności względnej wewnątrz pomieszczeń.

Izolacyjność akustyczna : Dn,e,w = 38 dB z okapem akustycznym.

Prosta konserwacja : bez konieczności regulacji, wystarczy coroczne odkurzanie.

 
Regel-air

 

Dzięki nawiewnikowi wrębowemu Regel - air , który jest montowany tylko w górnym obszarze okien, problem kontrolowanego dopływu powietrza jest rozwiązany w inteligentny sposób.

Nawiewnik wrębowy Regel - air jest pomyślany tak, by powietrze zużyte było doprowadzane w sposób kontrolowany. Ewentualnie występująca woda kondensacyjna jest kierowana bezpiecznie do obszaru odwodnienia i systemem otworów odwodnieniowych odprowadzana na zewnątrz. W połączeniu z systemem wentylacji budynku Regel - air pracuje jako urządzenie doprowadzające powietrze. Dzięki nawiewnikowi wrębowemu Regel - air , który jest montowany tylko w górnym obszarze okien, problem kontrolowanego dopływu powietrza jest rozwiązany w inteligentny sposób. Świeże powietrze z zewnątrz doprowadzane jest do przestrzeni pomiędzy skrzydłem a ościeżnicą. Tam wstępnie ogrzane unosi się do góry i przez nawiewnik przedostaje się do wnętrza pomieszczenia. Nie występuje zjawisko przeciągu, ponieważ powietrze z zewnątrz kierowane jest poprzez nawiewnik i górną przylgę pod sufit, gdzie miesza się z cieplejszym powietrzem w pomieszczeniu.

 

położenie nawiewnika

 

Do pobrania:

(C) 2011 duomat