Polski English Deutsch
logo Duomat
Okno Duomat
Wizytówka
 
duomat | O firmie  
O firmie

Firma "Duomat" powstała 10-go lutego 1995 roku, lecz jej początki są znacznie wcześniejsze i sięgają roku 1989. Na początku była to skromna działalność o małym zasięgu oddziaływania, przynosząca zyski, które pozwalały jedynie pokryć koszty wynikające z jej funkcjonowania.

Z biegiem czasu i solidnej pracy zyski zaczęły się zwiększać a firma zyskiwać coraz szersze rzesze klientów - zadowolonych klientów. W pierwotnych zamierzeniach firma zajmować miała się jedynie handlem materiałami budowlanymi. Tak też i było na początku, lecz wobec wymogów dynamicznie wzrastającego rynku firma postanowiła rozszerzyć swą działalność o usługi "eksport-import" oraz "usługi transportowo-sprzętowe". Ta zmiana nie wystarczyła na długo, bo wkrótce nastąpiły kolejne, które spowodowały, że "Duomat" stał się również firmą o charakterze developerskim.

Głównym profilem naszej działalności jest produkcja i montaż okien, drzwi, fasad, elementów małej architektury ogrodowej i ogrodów zimowych z pcw i aluminium. Specjalizujemy się również w montażu pasm świetlnych tzw. świetlików, służących doświetlaniu hali produkcyjnych, magazynowych i sklepów. Firma prowadzi również ciągłe prace branżowe o charakterze innowacyjno-wdrożeniowym.

Dziś "Duomat" jest prężną, ciągle rozwijającą się firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Jakość świadczonych przez nią usług jest na wysokim poziomie, a jak wiadomo tylko taki poziom gwarantuje sukces w czasach obecnej konkurencji.

 
(C) 2011 duomat